Product details
| Item information | Value |
|---|---|
| SKU: | ACT401-19FA |
| Internal article number: | 498395 |
| HAN: | ACT401-19FA |
| Category: | Drive |
| Shipping weight: | 5,00 kg |
| Item weight: | 3,10 kg |
| Product dimensions ( Length × Width × Height ): | 32,00 × 11,00 × 20,00 cm |
| Customs tariff number: | 85044088 |
| Country of origin: | DE |
| Export license plate: | AL : N / ECCN : 3A999A |
| ACT401-19FA (data sheet) |
ACT401-19FA
|
Sperberweg 12
Baden-Württemberg
Neuss, Deutschland, 41468
There are no reviews yet.