Product details
- MX2-AB007-E
- MX2AB007-E
- MX2 AB007-E
- MX2AB007E
- MX2 AB007 E
- WJ200-007SFE
| Item information | Value |
|---|---|
| SKU: | MX2-AB007-E |
| Internal article number: | 498115 |
| HAN: | MX2-AB007-E |
| Category: | Drive |
| Shipping weight: | 3,00 kg |
| Item weight: | 1,70 kg |
| Product dimensions ( Length × Width × Height ): | 16,50 × 12,70 × 10,50 cm |
| Customs tariff number: | 85044084 |
| Country of origin: | JP |
| Export license plate: | AL : N / ECCN : 3A999A |
| MX2-AB007-E (data sheet) |
MX2-AB007-E
|
Elisabeth-Selbert-Strasse 17
Baden-Württemberg
Langenfeld, Deutschland, 40764
info_de@omron.com
There are no reviews yet.