Product details
| Item information | Value |
|---|---|
| SKU: | ATV71HU40N4 |
| Internal article number: | 498380 |
| GTIN: | 3389118064614 |
| HAN: | ATV71HU40N4 |
| Category: | Drive |
| Shipping weight: | 6,00 kg |
| Item weight: | 4,00 kg |
| Product dimensions ( Length × Width × Height ): | 27,50 × 15,50 × 18,00 cm |
| Customs tariff number: | 85044084 |
| Country of origin: | ID |
| Export license plate: | AL : N / ECCN : 3A999A |
| ATV71HU40N4 (data sheet) |
ATV71HU40N4
|
| ATV71HU40N4 (manual) |
ATV71HU40N4
|
Gothaer Strasse 29
Baden-Württemberg
Ratingen, Deutschland, 40880
de-schneider-service@se.com
There are no reviews yet.