Product details
| Item information | Value |
|---|---|
| SKU: | UMV 4301 5.5 T |
| Internal article number: | 498517 |
| HAN: | UMV 4301 5.5 T |
| Category: | Drive |
| Shipping weight: | 6,00 kg |
| Item weight: | 4,20 kg |
| Product dimensions ( Length × Width × Height ): | 36,00 × 20,00 × 10,00 cm |
| Customs tariff number: | 85044084 |
| Country of origin: | GB |
| Export license plate: | AL : N / ECCN : 3A999A |
| UMV 4301 5.5 T (manual) |
UMV 4301 5.5 T
|
Eschborner Landstrasse 168
Baden-Württemberg
Frankfurt am Main, Deutschland, 60489
info.de@mail.nidec.com
There are no reviews yet.